הסיפור שלי

הכל התחיל בקנקן

כשהייתי ילדה לימדו אותי בבית הספר שלא להסתכל בקנקן אלא רק במה שיש בו. אמרו לי שלא כדאי לתת חשיבות למראה חיצוני, שהוא לא משפיע ולא קובע. זה תמיד נשמע לי נכון, אבל לא לגמרי מדוייק.

תמיד איכשהו דווקא כן נמשכתי למראה החיצוני של הדברים, לעיצוב ולסגנון.  אהבתי לצייר, אהבתי ליצור עולמות קטנים על הדף הלבן, אהבתי חפצים יפים שעוררו בי תחושות, אהבתי צבעים ואמנות, וחיפשתי לייצר כל הזמן יופי ואסתטיקה סביבי.

הפתעות שבדרך

אחרי שסיימתי את ה-B.A שלי באמנות, הרגשתי שאמנות רק לשם יצירה זה לא מספיק לי, וחיפשתי משהו פרקטי שאוכל לעסוק בו. הלכתי ללמוד עיצוב ממשקי משתמש, וכך נשאבתי לעולם מערכות המידע. לאחר מספר שנים יצאתי לקורס ניתוח מערכות, וכך במשך שנים רבות עבדתי כמנתחת מערכות מידע בחברות גדולות. למדתי להקשיב לצרכים של לקוחות בתהליכים עסקיים, לנתח אותם מכל הכיוונים ולהתאים עבורם פתרונות.

זה היה נחמד, אך בכל השנים האלו קיננה בי הידיעה שזה לא הדבר הנכון עבורי.

המשכתי ליצור בזמני הפנוי, כדי להעשיר את עולמי הפנימי. למדתי ציור ורישום, ציור על עץ, גרפיקה, פיסול, כדרות, נגרות, תכשיטנות ועוד ועוד…
מילאתי את הבית שלי ביצירות שלי, בציורים, ברהיטים שבניתי, ברהיטים ששיפצתי, בחפצי נוי שיצרתי מהדברים הפשוטים ביותר, ובכאלה שרכשתי מתוך אהבה גדולה.
אבל זה לא הספיק לי. את רוב שעות היום ביליתי בעבודה שלי כמנתחת מערכות, וככל שעברו השנים הרגשתי שאני מתרחקת מהאהבה הגדולה שלי לעיצוב, ליצירה ולסגנון.

ב-2017 יצאתי ללמוד הום סטיילינג בשנקר מתוך הבנה שעיצוב הבית הוא התחום שבו אוכל לממש את כל תחומי העניין שממלאים אותי כל כך.

אחרי כשנתיים פתחתי את העסק שלי לעיצוב והום סטיילינג.

אז מה קורה היום?

היום אני יודעת ובטוחה שמה שהרגשתי אי שם בילדות הוא כל כך נכון, ושלמראה חיצוני יש חשיבות עצומה על תחומים רבים בחיינו.
אני מעצבת חללים ומגלה בכל פעם מחדש עד כמה מראה חיצוני משפיע על התחושות הפנימיות, על ביטוי האני, הבטחון העצמי, אופן החשיבה, והרושם שאנחנו יוצרים עלינו בעיני הסביבה שלנו.
אני משלבת בעבודה שלי את כל הידע והנסיון שרכשתי במהלך השנים, בהקשבה וניתוח צרכים, בהתאמת הפתרונות המדוייקים ביותר הנותנים מענה לצורך, באמנות ובאסתטיקה, בשיפוץ רהיטים ו-DIY, ובעיצוב הבית.
אני עושה את זה תוך חיבור אנשים למהות ולסיפור המיוחד שלהם, באמצעות הטבעת החותם האישי שלהם בחלל, שימוש בחפצים בעלי ערך רגשי עבורם, רהיטים משודרגים והרבה ו-DIY.

בעצם, אני עושה כעת עבור אחרים את מה שכל כך אהבתי לעשות בילדותי: ליצור עולמות קטנים וגדולים של יופי ואסתטיקה, לשלב בהם צבעים, צורות, טקסטורות, פריטי אמנות וחפצים אחרים שמעוררים תחושות ומשפיעים על איכות החיים.

אני מלווה משפחות ובעלי עסקים שצריכים הכוונה ודיוק ביצירת הבית המתאים להם ביותר,  מבחינת המראה ומבחינת הצרכים הפרקטיים, והמשקף את אישיותם באופן אותנטי.

אשמח ללוות גם אתכם!

מוזמנים להשאיר לי פרטים כאן: