קצת עליי2020-02-02T12:39:15+00:00

קצת עליי

מאחורי כל חפץ מסתתר איזשהו סיפור. והבית שלנו, שמכיל את כל החפצים שלנו, מספר את סיפור חיינו… 

לכל משפחה יש את הסיפור שלה. הזכרונות שנאספו במשך השנים, האהבות המיוחדות והטעם האישי. וכשכל אלה באים לידי ביטוי בבית, כשהבית משקף את מי שאנחנו באמת, אנחנו מרגישים הכי טוב.

ואני, אני מאמינה שאני פה כדי לעזור לסיפורים לצאת החוצה, כדי לתת להם את הביטוי הויזואלי הטוב ביותר בכל בית שאליו אני מגיעה, גם אם מדובר בחלל או תקציב מאתגר.

נעים מאוד, אני מירב דגן-יאיר, ואני מעצבת הום סטיילינג.

סטיילינג של בית הוא תהליך מרגש ונפלא. בעזרתו ניתן לשדרג את מראה הבית מקצה לקצה, לשנות אווירה וסגנון, ולבטא את הסיפור האישי והייחודי של כל משפחה בבית שבו היא מתגוררת. בעזרת הלבשה אפשר גם לתת מענה מעולה לסידור וארגון הבית, ולצרכים פונקציונליים שונים הנדרשים בו. זהו תהליך שיכול לשדרג נוחות בחיי היום יום, ולתרום לשיפור איכות החיים. הלבשה של בית ע"י מעצבת הוא תהליך שמתחיל בהקשבה לסיפורים, לחלומות ולצרכים, וממשיך בחוויה מהנה, בחיבור אישי וליווי צמוד, ובהמון כיף!

 קצת על ה"אני המאמין שלי", והעקרונות המובילים אותי בעיצוב בתים:

  אני מאמינה שסביבה הרמונית ושמחה תורמת לאיכות החיים. מראה הבית משפיע על התחושות והרגשות שלנו, על תפיסת האני, על אופן החשיבה, על האנרגיות וקצב העבודה, על האופן שבו אנחנו מתנהלים בחיי היומיום ועוד, אפילו באופן שאנחנו לא מודעים לו, ולכן יש חשיבות גדולה למראה הבית שבו אנו חיים!

אני מאמינה בעיצוב לפי נטיות הלב והסגנון האישי של כל אחד, ולא בהכרח לפי אופנה וטרנדים עכשווים. אני מובילה ליצירה של מראה ייחודי ושונה בכל בית שאני מעצבת, בהתאם לטעם האישי של המשפחה שגרה בו. אני מאמינה שכשהבית שלנו מעוצב לפי הטעם האישי שלנו, וכשהוא משקף את מי שאנחנו באמת, אנחנו מרגישים הכי טוב.

 • אני מאמינה שמגבלות פיזיות ותקציביות הן הזדמנות לחשיבה מחוץ לקופסא, על מנת להגיע לפתרונות יצירתיים וייחודיים. אני אוהבת את האתגרים שמזמנים לי חללים עם מגבלות. אני משתמשת בחשיבה יצירתית ומגיעה לפתרונות לא שגרתיים. חללים מאתגרים הם בהחלט תחום ההתמחות שלי!

אני מאמינה שניתן למצוא את היופי בפריטים הפשוטים שסביבנו ושכדי ליצור מראה יפה לא תמיד נדרשת השקעה כספית גבוהה. אני אוהבת לעשות שימוש חוזר בפריטים קיימים, בפרטי וינטאג' ויד שניה, ובפריטים מקוריים שנוצרו באופן עצמי (DIY) . בעיני סטייל וטעם טוב לא נקנים בכסף.

אני מאמינה שחפצים מספרים סיפורים, ובמיוחד אלו הישנים. החפצים של הבית, הרהיטים, התמונות ופריטי הנוי השונים מייצגים את הזכרונות שנאספו במשך השנים ובעצם מספרים את הסיפור המיוחד של כל משפחה. לכן אני אוהבת לשמר את הפריטים הקיימים ולא להזדרז להחליף הכל מהיסוד. יש לי ידע ונסיון בצביעה, שיפוץ ושדרוג פריטים ורהיטים, ואני משתמשת בו כשאני מעצבת בתים של אחרים.

אני מאמינה בתהליך המבוסס על הקשבה מלאה לצרכי הלקוח, תוך שיתוף פעולה הדדי, יחסי אנוש טובים, ובשקיפות מלאה. 

אם אתם מעוניינים לחדש את מראה הבית שלכם, ליצור בו אווירה נעימה והרמונית, לשדרג את איכות החיים עם סביבה מאורגנת ומתאימה בול לצרכים שלכם, וליצור את המראה הייחודי הזה שיספר את הסיפור האישי שלכם  – אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר.

בעזרת ניתוח כל הצרכים והרצונות שלכם, תכנון נכון והתאמה אישית לטעמכם האישי, נוכל יחד להגשים לכם את החלום!

Call Now Button
צרו קשר
close slider

להתייעצות חייגו: 052-544-2142 או מלאו הפרטים בטופס ואחזור בהקדם