עיצוב נורדי בקפריסין

עיצוב נורדי בקפריסין2019-12-27T07:35:38+00:00

Project Description

תכנון עיצוב לסלון ופינת אוכל בדירה בקפריסין

איש עסקים שרכש דירה בקפריסין למטרת השכרה, פנה אלי לאחר שבמשך תקופה לא הצליח להשכירה. הוא ביקש עיצוב נקי ופשוט, רגוע וניטלי, לא יותר מדי פריטים ולא יותר מדי צבע. המטרה היתה ליצור מראה של דירה מאורגנת ונוחה, שמתאימה לכל מי שייכנס לגור בה.

שני אתגרים עמדו לנגד עיני:

1. מבנה החלל: החלל צר, ארוך ולא מואר, הריצוף והחלונות כהים, וכל אילו יצרו מראה חשוך, כבד ולא מזמין. כדי להתגבר, חילקתי בצורה ויזואלית את החלל לשני איזורים, סלון ומבואת כניסה. החלוקה הזו יצרה אשליה של שני חללים קטנים ולא חלל אחד ארוך. בסלון בחרתי להשתמש בספה אחת ארוכה ולא בשתי ספות, כדי שלא יוצר מראה צפוף וקטן. והשתמשתי רק בגוונים בהירים. כך נוצרה אשליה של אור ושל חלל רחב ופרופוציונלי.

2. המרחק הפיזי: אני לא גרה בקפריסין ולא יכולתי ללוות את התהליך בפועל עד להשלמת המראה הסופי. הפתרון היה להשתמש בחבילת ההום סטיילינג המקוצרת שלי, בה אני מלווה עד לשלב התכנון, ולהוסיף לה ליווי טלפוני OnLine ברכישת הריהוט והפריטים. מכיוון שהעבודה על הפרוייקט הזה נעשתה מרחוק, היתה להדמיות חשיבות רבה מתמיד. הן מיקדו אותנו ואיפשרו לנו לבצע רכישות מדוייקות ב OnLine, בצורה יעילה מבלי להתפזר, וכך להגיע לתוצאה המבוקשת.

היה לי חשוב להוסיף נגיעות של טבע לתוך הבית ואלמנטים מחומרים טבעיים המפיחים רוח חיים בכל הלבן מסביב, שטיח צמר רך, וילונות כותנה שקופים ונעימים, רהיטים מעץ טבעי, והרבה צמחיה. הרמוניה עם הטבע. עיצוב בסגנון נורדי.

לפרויקטים נוספים
לתאום פגישה ומידע נוסף
Call Now Button
צרו קשר
close slider

להתייעצות חייגו: 052-544-2142 או מלאו הפרטים בטופס ואחזור בהקדם