מסלולים

סטיילינג של בית או בית עסק הוא תהליך מרגש ונפלא. בעזרתו ניתן לשדרג את מראה החלל מקצה לקצה, לשנות אווירה וסגנון, ולבטא את הסיפור האישי והייחודי. בעזרת סטיילינג אפשר גם לתת מענה מעולה לסידור וארגון החלל, ולצרכים פונקציונליים שונים הנדרשים בו. זהו תהליך שיכול לשדרג נוחות בחיי היום יום, ולתרום לשיפור איכות החיים. זהו תהליך שמתחיל בהקשבה לסיפורים, לחלומות ולצרכים, וממשיך בחוויה מהנה, בחיבור אישי וליווי צמוד, ובהמון כיף!

אני מציעה שני מסלולי שירות, כל אחד מהם מותאם לצורך אחר:

מסלול מקוצר

תהליך ליווי מקוצר לעיצוב בית או בית עסק, למי שמעוניין ברעיונות בלבד.

תקבלו ממני תכנון של העמדת הריהוט בחלל, קונספט ורעיונות עיצוביים. הכל יומחש לכם בתמונות, בלוחות השראה ובהדמיות. לאחר מכן תקבלו ממני הנחיות מפורטות של כל מה שתצטרכו מנת  ליישם הכל בפועל. תוכלו לצאת לדרך בקלות, ולבצע את השינוי בחלל שלכם בעצמכם.

למידע נוסף

תהליך ליווי מלא לעיצוב בית או בית עסק, למי שמעוניין בעיצוב מדוייק ומשמעותי בחלל, וצריך תמיכה וליווי לאורך כל הדרך.

זהו תהליך שמתחיל בשלב ההכרות הראשונית וממשיך עם גיבוש הקונספט העיצובי והתכנית המדוייקת. בהמשך אני ממשיכה להקשיב לכל הסיפורים ולכל המחשבות שמתרוצצות לכם בראש, גם אם הם מאוד אישיים או לא קשורים לעיצוב הבית. כי כל הסיפורים, המחשבות, והדברים ה"כאילו" לא קשורים, כולם בסופו של דבר יעזרו לנו ביצירת המראה המיוחד של הבית או בית העסק, זה שמבטא את הייחודיות שלכם.

אצא איתכם לימי קניות ממוקדים ויעילים לרכישת הפריטים המתאימים ביותר, אלווה את בעלי המקצוע המגיעים לעבוד בחלל, אחפש ואגלה איתכם פריטים נוסטלגיים שמתחבאים בארונות ובמחסנים, ואמצא את הדרך לשלב אותם בעיצוב החדש של הבית שלכם, כפריטים עיצוביים שמספרים סיפור מיוחד ומרגש. אשתמש בנסיון שצברתי בתחומי DIY רבים (נגרות, צביעה, ריפוד, ציור, ועוד ועוד) ואתן לכם רעיונות יצירתיים ומקוריים לשדרוג פריטים ורהיטים קיימים, לפני שאמליץ לרכוש לכם חדשים. ועם כל אלו נצליח להתמודד עם כל מגבלת מבנה או תקציב, וניצור את המראה הייחודי של הבית או בית העסק שלכם.

התהליך מסתיים ברגע שבו מושגת התוצאה הסופית השלמה. אני מלווה עד רמת המסמר האחרון על הקיר.

למידע נוסף

לתיאום פגישה ושאלות נוספות